7d3dde4d-add8-4d4f-8c5b-f79f2eccaa4
  1. Koszty wysyłki: Koszty wysyłki są określane podczas składania zamówienia i zależą od wagi i gabarytów produktów oraz wybranej formy płatności. Dla przesyłek zagranicznych koszty ustalane są indywidualnie.

  2. Sposób dostawy: Sklep współpracuje z firmami spedycyjnymi, które doręczają przesyłki na terenie całej Polski oraz Europy. Możliwe są różne formy dostawy, które zostaną wybrane podczas składania zamówienia.

  3. Czas dostawy: Czas realizacji przesyłki zależy od dostępności produktu. Towar znajdujący się w magazynie w Polsce zostanie dostarczony w przeciągu 1-2 dni roboczych. Jeśli produkt wymaga produkcji lub sprowadzenia od producenta, czas dostawy może wynosić od 7 do 14 dni. Indywidualne zamówienia lub niestandardowe towary, które nie są dostępne w magazynie, realizowane są w ciągu 4 tygodni.

  4. Warunki transportu i doręczenia przesyłki: Dodatkowe informacje dotyczące wysyłki określone są w regulaminie firm spedycyjnych. Klient zobowiązany jest do sprawdzenia stanu przesyłki podczas jej odbioru, a w przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń co do stanu opakowania, powinien zgłosić uwagi osobie doręczającej towar.